Kategoriler
Flört ve İlişkiler
5.104 views

Kadınlar anal seksten zevk alır mı?

Anal seksten kadının zevk alıp, orgazma ulaşıp ulaşamayacağı kişiden kişiye göre değişebilecek bir durumdur. Bir çok kadın bir şekilde anal seksi yaşamıştır. Özellikle ülkemiz gibi bekaretin önemli olduğu coğrafyalarda anal seks sıklıkla başvurulan bir cinsel birleşme yöntemidir.

Ülkemizde bekar kızlara yönelik cinsel taciz vakalarında kimi zaman bekaretin bozulmamasının nedeni tacizin anal olarak yapılmasındandır. Kadınlar toplumdaki bekaretin verdiği baskıdan ve benzer nedenlerden erkeğin anal seks talebini çok yadırgamaz ve bunu korkutucu bir durum olarak görmez. Erkeklerin bundan genel olarak hoşlandığını düşünür. Bazen kadınlar da anal seksten hoşlanabilir. Merak edip deneyerek keyif almış kişilerde vardır. Fakat genel anlamda bakıldığında kadınların çoğu anal seksten hoşlanmaz ve acı duyarlar. Anal seksle orgazma ulaşma şansı yok denecek kadar azdır.

Anal bölgede yüksek derecede haz verici sinirler yoktur. Bir miktar keyif alabilir fakat buna orgazm denemez.

Ayrıca bahsi geçen bölgedeki dokunun zarar görmesi ileride sağlık problemlerine neden olabilir.

Kadınlar anal seksten zevk alır mı?

Elvan, 30, Satış Danışmanı:

“Hayır… Cinsel organa giden sinirler kadında ön taraftan dolanır. Doğal olarak çok alakasız bir yerdir orası. Bazen rol yapmaya mecbur kalabilir kadın.”

*Anal seks İslâm dininde haramdır. Bu konuda hadisi şeriflerde mevcut. Dilerseniz ayrıntılı bilgiye kısa bir internet araştırması ile ulaşabilirsiniz.

Ömer Moğultay

Yazar Ömer Moğultay

Kim ki bize anlatır kendini? Hatırlatmıyorsa bir kişi kendini unuttu diye kınamamalı hiçbir kimseyi.

“Kadınlar anal seksten zevk alır mı?” için bir yanıt

Merhaba hakan ben İstanbul Anadolu yakasından evli çiftler mutsuz bayanlar gizlilik ilkeleri içerisinde zevklere yenisini eklemek istediğiniz de 5522322773 araya bilirsiniz