963 Hz frekansı, diğer adıyla "Tanrısal Frekans"

963 Hz frekansı, diğer adıyla "Tanrısal Frekans"
Yoga yapan bir kadın

963 Hz frekansı, diğer adıyla "Tanrısal Frekans" olarak da bilinen bir ses frekansıdır. Bu frekansın, insan vücudu ve zihni üzerinde birçok olumlu etkisi olduğuna inanılır. Bazı meditasyon ve yoga uygulayıcıları, 963 Hz frekansını kullanarak zihinlerini sakinleştirdiklerini ve bedenlerini iyileştirdiklerini söylemektedirler.

963 Hz frekansının etkileri şunlar olabilir:

  • Zihni sakinleştirir ve stresi azaltır.
  • İç huzuru ve dinginliği artırır.
  • Yaratıcılığı teşvik eder ve zihinsel netliği artırır.
  • Bedeni rahatlatır ve hücrelerin yenilenmesini teşvik eder.
  • Spiritüel uyanışı teşvik eder ve daha yüksek bir farkındalık seviyesine ulaşmayı sağlar.

963 Hz frekansı, bina ve çevresel temizliğin enerjilerini dengelemek için de kullanılabilir. Ayrıca, meditasyon müziği, yoga müziği ve uyku müziği gibi çeşitli müzik türlerinde de kullanılabilir. Ancak, 963 Hz frekansının tıbbi bir tedavi yöntemi olarak kullanılması önerilmez ve bir uzmana danışmadan kullanılmamalıdır.

Read more

Startup Burada'ya gönderdiğim iş fikrim

Startup Burada'ya gönderdiğim iş fikrim

Geçen gün üzerinde uzun süre düşündüğüm hatta hayata geçirmek için kendi çapımda epey masraf yaptığım ama ekonomik sebeplerden dolayı yarıda bırakmak zorunda kaldığım iş fikrimi danışmak amacı ile Startup Burada'nın e-posta adresine (info@startupburada.com) gönderdim. Henüz dönüş yapmadılar. Yapacaklarını da düşünmüyorum açıkçası. Üzerinde uzunca düşündüğüm şey aslında basit mantık

By Ömer Moğultay