Bimcell mantıklı mı?

Bimcell mantıklı mı?
Photo by Victor Carvalho / Unsplash

Bana mantıklı geliyor. Üç bilemedin dört senedir Bimcell kullanıyorum ve hayatımdan oldukça memnunum.

Gerçeği söylemek gerekirse bazı bölgelerde (bizim burada olduğu gibi) interneti insanların yoğun kullanımına bağlı olarak yavaşlıyor. Telefon operatöründen kaynaklanan bir şey mi yoksa burada ki ne deniyordu ona baz istasyonu mu, her neyse işte o mu yetersiz geliyor bilemiyorum.

Şikayetçi olduğum tek konu üç hafta üst üste bana hediye olarak konuşma paketi vermesi. Ya arkadaş insanca takıl biraz bak bakalım benim aylık konuşmam yarım saati geçiyor mu? Ben internette zaman geçiren birisiyim. İnsani ilişkilerim zayıf benim. Ne işim olur benim konuşma işleriyle.

Bimcell yaygın Bim ağı ile artık her yerde. Bu faturasız hattınıza yükleme yapmak istediğiniz zaman çokta zorlanmayacağınız anlamına geliyor. Önceden Dost XL paketi vardı bunun 20GB internet. Of! Ben iptal etmediğim için halen bu pakete üyeyim. Şimdi en yüksek paket 15GB internet içeriyor. O da neyinize yetecek. Üstelik evinizde ev interneti yoksa başınız belada demektir. Türk Telekom musun nesin döşe artık şu alt yapıyı.

Read more

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme)

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme)

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme), belirli ağır suçlar için öngörülmüş olan eski bir cezalandırma yöntemidir. Ancak, bu cezanın uygulanması oldukça karmaşık kurallara ve şartlara bağlıdır ve tarihsel olarak nadiren uygulanmıştır. İşte recm cezası hakkında bazı önemli bilgiler: Temel Prensipler ve Kurallar 1. Cezanın Dayandığı Temel Kaynaklar: Recm cezası,

By Ömer Moğultay