BuddyPress

BuddyPress
BuddyPress website

WordPress blogunuzu sosyal ağa dönüştürmenizi sağlayan eklenti.

BuddyPress, WordPress tabanlı bir açık kaynaklı bir eklentidir ve sosyal ağ oluşturma özellikleri sunar. Bu eklenti, WordPress kullanıcılarının web siteleri üzerinde bir topluluk oluşturmasına, üyeleri arasında etkileşim sağlamasına ve içerik paylaşmasına olanak tanır.

BuddyPress, kullanıcı profilleri, gruplar, forumlar, özel mesajlaşma ve etkinlik takvimleri gibi birçok özellik sunar. Bu özellikler sayesinde web sitenizdeki üyeler arasında sosyal bir ağ oluşturabilirsiniz.

BuddyPress, WordPress'in diğer eklentileriyle entegre edilebilir ve özelleştirilebilir. Ayrıca, birçok tema ve eklenti ile uyumlu olduğu için, web sitenize kolayca entegre edebilirsiniz.

Kendi tasarımı ile pek bir şeye benzemeyen sırf bu yüzden uzun yıllar kullanmadığım wordpress eklentisidir, buddypress. Eğer güzel olsun harcadığım çabaya değsin derseniz her konuda olduğu gibi bu konuda da pamuk eller cebe diyebiliriz.

Buddypress ile WordPress sitenizin kullanıcıları kendi özel profillerine sahip olurlar. Profil resmi ekleyebilir, kapak fotoğrafı yükleyebilir, arkadaşlık bağlantıları kurabilirler. Eklentiyi takipçi özelliği ile de kullanabilirsiniz fakat bunun için farklı bir eklenti daha kurmanız gerekir.

Subscribe to VsBack-i

Don’t miss out on the latest issues. Sign up now to get access to the library of members-only issues.
jamie@example.com
Subscribe