Ece Belen Yücememiş (biyografi)

Ece Belen Yücememiş (biyografi)
Photo by Albert S / Unsplash

Bu VsBack-i maddesi bir biyografidir. Ece Belen Yücememiş hakkında genel bilgiler içerir.

Tanınma nedeni

Türkiye’nin en büyük televizyon kanallarından biri olan Star TV’de önce muhabirlik ardından spikerlik yapması.

Kimdir

Ece Belen ya da evlendikten sonraki soyadıyla Ece Belen Yücememiş, Star TV’de hafta sonu haberlerini sunan spiker kişisi. Nazlı Çelik’in izinli olduğu zamanlarda da hafta içi haberlerini sunar.

Ece Belen (d. 1 Temmuz 1986), Türk haber spikeri. 1986 yılında İstanbul‘da doğdu, aslen Manisalıdır. Babası kalemkardır.

Ece Belen (12 Nisan 2019)

Euro Star ve Star Ana Haber sunuculuğu da yapan Ece Belen, 2014’de Star’ın sabah kuşağı programı Bugün’ün sunuculuğunu yaptı.

Özel hayatı

2012 yılının Ağustos ayında Tufan Atrek ile evlendi. İlaç sektöründe finans müdürü olarak görev yapan Tufan Atrek ile 26 yaşında evlenmiştir. 2017 yılında eşinden ayrıldı. Bu evlilikten çocukları bulunmamakta.

14.05.22 tarihinde nişanlandı.

Ece Belen’i YouTube üzerinden de takip edebilirsiniz. Güzel sunucu YouTuber olma yolunda ilk adımlarını atmış bulunmakta. Yazının altına kanalın bağlantısını bırakıyorum.

Sosyal ağlar

İnstagram

https://www.instagram.com/ecebelenn/

YouTube

https://www.youtube.com/channel/UC8GPDJQglUjuH2YKzhbv-oA

Muhabirlikte ilk yıllar (2013) ve Nusret ile bir röportaj: https://youtu.be/gOGMAx4OWjk

Read more

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme)

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme)

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme), belirli ağır suçlar için öngörülmüş olan eski bir cezalandırma yöntemidir. Ancak, bu cezanın uygulanması oldukça karmaşık kurallara ve şartlara bağlıdır ve tarihsel olarak nadiren uygulanmıştır. İşte recm cezası hakkında bazı önemli bilgiler: Temel Prensipler ve Kurallar 1. Cezanın Dayandığı Temel Kaynaklar: Recm cezası,

By Ömer Moğultay