Kadın düşkünü haylaz herif

Kadın düşkünü haylaz herif
Sevgililer
Gün batımlarından hoşlanır mısın? Ben hoşlanırım.

Değişiyordum… ve bu değişim hoşuma gitmiyordu. Doktora her şeyi anlatmıyordum. Zaten beni pek dinlemiyordu. Sırada bekleyen çok hasta vardı. Belki düşük ses tonum konuşmamı sıkıcı hale getiriyordu. Otuzlu yaşlarda hastalık şekil değiştirdi. Cinsel isteğim arttı. Gördüğüm her güzel kadınla beraber olmak istiyordum. Önceleri dikkatimi çekmeyen pek çok ayrıntı göze batar hale gelmişti. Dudaklar, saçların toplanışı, kalça şekilleri, önceleri benim için bir kadın sadece güzel veya çirkindi. Şimdi ise durum değişti.

İleride güzel çocuklara sahip olmak için nasıl bir kadınla evlenmem gerektiği de bir süre düşüncelerimi meşgul etti. Neticede çirkin bir adamdım ortalama bir çocuğa sahip olmak için ortalamadan yüksek bir kadınla beraber olmam gerekiyordu.

Sevdiğim tüm kadınlar, fısıldıyorum… beni duyabiliyor musunuz?

Read more

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme)

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme)

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme), belirli ağır suçlar için öngörülmüş olan eski bir cezalandırma yöntemidir. Ancak, bu cezanın uygulanması oldukça karmaşık kurallara ve şartlara bağlıdır ve tarihsel olarak nadiren uygulanmıştır. İşte recm cezası hakkında bazı önemli bilgiler: Temel Prensipler ve Kurallar 1. Cezanın Dayandığı Temel Kaynaklar: Recm cezası,

By Ömer Moğultay