Kadın düşkünü haylaz herif

Kadın düşkünü haylaz herif
Sevgililer
Gün batımlarından hoşlanır mısın? Ben hoşlanırım.

Değişiyordum… ve bu değişim hoşuma gitmiyordu. Doktora her şeyi anlatmıyordum. Zaten beni pek dinlemiyordu. Sırada bekleyen çok hasta vardı. Belki düşük ses tonum konuşmamı sıkıcı hale getiriyordu. Otuzlu yaşlarda hastalık şekil değiştirdi. Cinsel isteğim arttı. Gördüğüm her güzel kadınla beraber olmak istiyordum. Önceleri dikkatimi çekmeyen pek çok ayrıntı göze batar hale gelmişti. Dudaklar, saçların toplanışı, kalça şekilleri, önceleri benim için bir kadın sadece güzel veya çirkindi. Şimdi ise durum değişti.

İleride güzel çocuklara sahip olmak için nasıl bir kadınla evlenmem gerektiği de bir süre düşüncelerimi meşgul etti. Neticede çirkin bir adamdım ortalama bir çocuğa sahip olmak için ortalamadan yüksek bir kadınla beraber olmam gerekiyordu.

Sevdiğim tüm kadınlar, fısıldıyorum… beni duyabiliyor musunuz?

Read more

Startup Burada'ya gönderdiğim iş fikrim

Startup Burada'ya gönderdiğim iş fikrim

Geçen gün üzerinde uzun süre düşündüğüm hatta hayata geçirmek için kendi çapımda epey masraf yaptığım ama ekonomik sebeplerden dolayı yarıda bırakmak zorunda kaldığım iş fikrimi danışmak amacı ile Startup Burada'nın e-posta adresine (info@startupburada.com) gönderdim. Henüz dönüş yapmadılar. Yapacaklarını da düşünmüyorum açıkçası. Üzerinde uzunca düşündüğüm şey aslında basit mantık

By Ömer Moğultay