Kuveyt Türk gram altınları teslim etmiyor!

Kuveyt Türk gram altınları teslim etmiyor!
Photo by Eduardo Soares / Unsplash

Merhaba arkadaşlar, bir çok kişinin internet üzerinden banka aracılığı ile gram altın alırken sordukları bir soru var... ben altınlarımı bankadan fiziki olarak teslim alabilir miyim?

Benimde sormuş olduğum fiziki altın sorunsalını Kuveyt Türk bankası çözmüş gibi görünüyordu. Çünkü kendilerinden almış olduğunuz gram altınları fiziki olarak teslim edeceklerini vaat ediyorlardı. Fakat ben şimdiye kadar birkaç defa farklı zamanlarda altınlarımı fiziki olarak almayı talep ettiğim halde bana her seferinde verdikleri yanıt şuan ellerinde olmadığıydı. Bu şekilde yanıt veriyorlar ve ne zaman geleceği hakkında da bir bilgi vermiyorlar ne yazık ki. Mersin, Tarsus'ta yaşıyorum ve buradaki tek Kuveyt Türk şubesi ile yaşadığım sorun bu şekilde.

Altınları kuyumcudan almayı düşünüyorum bundan sonra.

Read more

Patojen

Patojen

Patojen, insanlarda, hayvanlarda veya bitkilerde hastalığa neden olan herhangi bir mikroorganizma veya maddedir. Patojenler, vücudun doğal savunma mekanizmalarını aşarak enfeksiyona ve hastalığa yol açabilirler. Bu mikroorganizmalar genellikle bakteriler, virüsler, mantarlar, parazitler ve prionlar olarak sınıflandırılır. Patojen Türleri 1. Bakteriler Bakteriler, tek hücreli prokaryotik mikroorganizmalardır. Çeşitli şekillerde ve boyutlarda olabilirler. Bazı

By Ömer Moğultay
Altına Dayalı Token: Artıları ve Eksileri

Altına Dayalı Token: Artıları ve Eksileri

Kripto para dünyasında yeni bir trend olarak ortaya çıkan altına dayalı tokenlar, fiziksel altının dijital versiyonunu temsil eder. Bu tokenlar, bir varlık olarak altına dayalı olduklarından, yatırımcılara hem kripto para birimlerinin sağladığı avantajları hem de altının geleneksel güvenliğini sunar. Altına dayalı bir tokenın nasıl çalıştığını, potansiyel avantajlarını ve dezavantajlarını inceleyelim.

By Ömer Moğultay