Kuveyt Türk gram altınları teslim etmiyor!

Kuveyt Türk gram altınları teslim etmiyor!
Photo by Eduardo Soares / Unsplash

Merhaba arkadaşlar, bir çok kişinin internet üzerinden banka aracılığı ile gram altın alırken sordukları bir soru var... ben altınlarımı bankadan fiziki olarak teslim alabilir miyim?

Benimde sormuş olduğum fiziki altın sorunsalını Kuveyt Türk bankası çözmüş gibi görünüyordu. Çünkü kendilerinden almış olduğunuz gram altınları fiziki olarak teslim edeceklerini vaat ediyorlardı. Fakat ben şimdiye kadar birkaç defa farklı zamanlarda altınlarımı fiziki olarak almayı talep ettiğim halde bana her seferinde verdikleri yanıt şuan ellerinde olmadığıydı. Bu şekilde yanıt veriyorlar ve ne zaman geleceği hakkında da bir bilgi vermiyorlar ne yazık ki. Mersin, Tarsus'ta yaşıyorum ve buradaki tek Kuveyt Türk şubesi ile yaşadığım sorun bu şekilde.

Altınları kuyumcudan almayı düşünüyorum bundan sonra.

Read more

Startup Burada'ya gönderdiğim iş fikrim

Startup Burada'ya gönderdiğim iş fikrim

Geçen gün üzerinde uzun süre düşündüğüm hatta hayata geçirmek için kendi çapımda epey masraf yaptığım ama ekonomik sebeplerden dolayı yarıda bırakmak zorunda kaldığım iş fikrimi danışmak amacı ile Startup Burada'nın e-posta adresine (info@startupburada.com) gönderdim. Henüz dönüş yapmadılar. Yapacaklarını da düşünmüyorum açıkçası. Üzerinde uzunca düşündüğüm şey aslında basit mantık

By Ömer Moğultay