Papara'ya para iadesi olur mu? İade kaç günde gerçekleşir?

Papara'ya para iadesi olur mu? İade kaç günde gerçekleşir?
Photo by rupixen.com / Unsplash

Papara ile yaptığım WordPress harcamalarımdan ikisini iptal etmiştim. WordPress üzerinden yapılan iade işlemleri 2 ila 7 gün arasında Papara hesabıma yansıtıldı. Sanırım ilki 2 gün sürmüştü diğeri yani sonuncu iade ise daha uzun sürdü. Belki araya haftasonu girdiği içindir.

WordPress güvenilir bir firma iadeyi zamanında ve otomatik olarak gerçekleştiriyor.

Ben harcama yaparken Papara Black Card kullanıyorum. Şimdiye kadar Papara'ya yapılan iade işlemlerinde bir sorun yaşamadım. İade tamamlanınca hem e-posta adresinden hem de uygulama üzerinden size bildirim geliyor.

Eğer belirtilen sürede iade gerçekleşmesi olmazsa o zaman Papara ve alım yaptığınız yer ile görüşmeniz gerekir. Öncelikle Papara ile görüşmek sizin işinizi kolaylaştıracaktır.

Read more

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme)

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme)

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme), belirli ağır suçlar için öngörülmüş olan eski bir cezalandırma yöntemidir. Ancak, bu cezanın uygulanması oldukça karmaşık kurallara ve şartlara bağlıdır ve tarihsel olarak nadiren uygulanmıştır. İşte recm cezası hakkında bazı önemli bilgiler: Temel Prensipler ve Kurallar 1. Cezanın Dayandığı Temel Kaynaklar: Recm cezası,

By Ömer Moğultay