Biliyorsunuz blog sitelerinde bazı özellikleri ücretli yapabiliyorsunuz. Ben de öyle yapmak istedim. Mesela yorum yapmak ücretli olabilirdi. Bunun için bir ödeme yöntemi gerekiyor. Bu ödeme yöntemi de dünyaca çokça tercih edilen, bir marka haline gelen Stripe oluyor. Zaten olay burada başlıyor. Stripe Türkiye’de kullanılamıyor. Daha doğrusu Stripe kullanmak için ya kullanılan ülkelerden birinde yaşayacaksınız ya da bu ülkelerin birinde şirket sahibi olacaksınız. Durum bu. Fakat bazı yöntemler kullanılarak Türkiye’de yaşayan bir kişi de Stripe’yi onaylı şekilde kullanabiliyor. (Dediklerine göre). Ben de bu hizmeti sağlayan bir kişiden benim için Stripe hesabı açmasını istedim. Onun numarasını da Türkiye’nin en büyük webmaster forumu olan r1o.net’ten buldum. Yabancı bir numaraydı. Her neyse iletişime geçtik, yapıp yapamayacağını sorduk. Yapabileceğini söyledi. Ücretin 500 TL olduğunu söyledi. Ben de r10’da yer alan yorumlara güvenerek bu kişiye 500 TL gönderdim. r10’da hizmet alan kişiler olumlu yorum yapmışlardı. Şimdi bu kişiler gerçekten bu hizmeti aldılar mı yoksa organize mi çalışıyorlar hiçbir fikrim yok.

R10’da yer alan konunun linkini aşağıya bırakıyorum.

https://www.r10.net/webmoney-paypal-paykasa-2co-paykwik-internet-bankacilik-islemleri/3059851-128226-onayli-stripe-hesap-hizmeti-9989-2-saat-e-teslim-sanal-pos-11088-evrakla-sirketle-ugrasmak-artik-yok.html

Rex” takma adını kullanan bu kişinin whatsapp profil resmi sitede yer alan resimle aynıdır.

Bana gönderdiği iban “Ahmet Eren Eşref” adında birisine ait. Bu kişi kendisi mi yoksa bir tanıdığımı bilemiyorum.

Whatsapp Numara | +31 620 773 840

Konuştuğum telefon numarası üstte yer alıyor. Fakat bu numara değişebilir. Daha sonra siteye farklı bir numara da ekleyebilir. Bu kişi sadece Stripe hesabı değil aynı zamanda PayPal hesabı açtığını da (güya) iddia ediyor. Bu kişi güvenilmez birisi arkadaşlar. Bu yazıyı okuyorsanız kesinlikle kendisi ile iş yapmayın. Olan bizim zamanımıza ve paramıza oldu.

Bugün olumsuz bir yazı ile başınızı ağrıttım. Umarım başka günler daha güzel haberler ile burada olurum.