TUTİ hediye kampanyası

TUTİ hediye kampanyası
Photo by Zdeněk Macháček / Unsplash

Merhaba, yeni token için bir hediye kampanyası oluşturduk. Bu yazıda kampanyanın detayları yer almakta.

Hediye kampanyasına katılabilmek için tek şart bir solana adresine sahip olmak ve bu adresi oluşturulan form aracılığı ile bize ulaştırmaktır.

Maksimum hediye miktarı 30.30 (şuan 1000 TL tutarında) TUTİ token'dir. Seçeceğimiz adresin sahibine koşulsuz şartsız ödenecektir. Toplam hediye miktarını solana adresinde bulunan TUTİ miktarı belirleyecektir. 0 ve 5 (dahil) arasındaki miktar 5 TUTİ'ye eşit sayılacaktır. Örnek vermek gerekirse şuan 5 TUTİ 165 TL yapıyor. Bu durum da cüzdanında 5 TUTİ bulunduran ya da hiç bulundurmayan kişinin alacağı hediye 330 TL miktarında TUTİ'dir. Maksimum hediyeye sahip olabilmek için cüzdanda bulunması gereken TUTİ miktarı 15.15'tir.

Hediye kampanyası her ay yapılacak olup bir kez katılmanız yeterlidir. Katılımınız sonraki aylarda geçerliliğini koruyacaktır. Hediye kazananı video ile Youtube Tuti Hub kanalımız üzerinden duyurulacak.

Forma dönmek için tıklayın...

Telegram sohbet grubumuza katılın https://t.me/tutisohbet

Read more

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme)

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme)

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme), belirli ağır suçlar için öngörülmüş olan eski bir cezalandırma yöntemidir. Ancak, bu cezanın uygulanması oldukça karmaşık kurallara ve şartlara bağlıdır ve tarihsel olarak nadiren uygulanmıştır. İşte recm cezası hakkında bazı önemli bilgiler: Temel Prensipler ve Kurallar 1. Cezanın Dayandığı Temel Kaynaklar: Recm cezası,

By Ömer Moğultay