Twitter (X) takipçisi satın almak mantıklı mı?

Twitter (X) takipçisi satın almak mantıklı mı?
Twitter (X) web site görünümü

Değil... Twitter üzerinden takipçi satın almak mantıklı değil. Çünkü bu takipçilerin zaten takip ettiği binlerce kişi oluyor. Sizin yaptığınız paylaşımlar nerede ise hiç görünmüyor ve etkileşimde almıyor.

Daha önce Tiktok üzerinden reklam vererek takipçi kazanmayı ve daha sonra kendi ürünümün reklamını yapmayı düşündüm. Ama bu bile mantıklı değil. Takipçileriniz olsa bile etkileşim kimi zaman hiç olmuyor. Mesela Tiktok üzerinde benim şuan 600 üzeri takipçim var ama paylaştığım son videolar 13 kez filan görüntülenmiş. Verdiğiniz paraya yazık.

Elbette internet üzerinden güzel para kazanan bir kesim var fakat bunların çoğunluğu açık saçık giyinen genç kızlar. Bu gözle görülen bir gerçek.

Read more

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme)

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme)

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme), belirli ağır suçlar için öngörülmüş olan eski bir cezalandırma yöntemidir. Ancak, bu cezanın uygulanması oldukça karmaşık kurallara ve şartlara bağlıdır ve tarihsel olarak nadiren uygulanmıştır. İşte recm cezası hakkında bazı önemli bilgiler: Temel Prensipler ve Kurallar 1. Cezanın Dayandığı Temel Kaynaklar: Recm cezası,

By Ömer Moğultay