WordPress WooCommerce mağaza sayfasını anasayfa yapmak

WordPress WooCommerce mağaza sayfasını anasayfa yapmak
Photo by Nathan da Silva / Unsplash

Aslında genelde wordpress sitelerinde gördüğünüz mağaza sayfaları temanın özelliğidir. Yani WooCommerce’nin kendi ürünler sayfası o kadar da gösterişli değil. Her neyse… Forumda sorulduğu için sitenin anasayfası WooCommerce ürünler sayfası olarak nasıl değiştirilir buraya da ekleme gereği duydum.

WooCommerce anasayfa ayarı:

  1. WordPress sitemizin admin paneline giriş yapalım.
  2. Sol taraftaki sütundan Görünüm, Görünümden de Özelleştiri seçelim.
  3. Özelleştir açılınca tekrar sol taraftaki sütundan Ana sayfa ayarlarını seçelim.
  4. Açılınca karşınıza iki seçenek gelecek.
  5. En son yazılarınız
  6. Sabit bir sayfa.
  7. Sabit sayfayı seçin ve oradan da Ana sayfa olarak Mağazayı seçin.
  8. Yazı sayfası içinde Blog adında ya da siz ne isterseniz o isimde bir yazı sayfası oluşturun. Son yazılarınız artık bu sayfada listelenecek.

Bu işlemlerden sonra ürünlerinizin ana sayfanızda gözükmesi gerekiyor. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Read more

Patojen

Patojen

Patojen, insanlarda, hayvanlarda veya bitkilerde hastalığa neden olan herhangi bir mikroorganizma veya maddedir. Patojenler, vücudun doğal savunma mekanizmalarını aşarak enfeksiyona ve hastalığa yol açabilirler. Bu mikroorganizmalar genellikle bakteriler, virüsler, mantarlar, parazitler ve prionlar olarak sınıflandırılır. Patojen Türleri 1. Bakteriler Bakteriler, tek hücreli prokaryotik mikroorganizmalardır. Çeşitli şekillerde ve boyutlarda olabilirler. Bazı

By Ömer Moğultay
Altına Dayalı Token: Artıları ve Eksileri

Altına Dayalı Token: Artıları ve Eksileri

Kripto para dünyasında yeni bir trend olarak ortaya çıkan altına dayalı tokenlar, fiziksel altının dijital versiyonunu temsil eder. Bu tokenlar, bir varlık olarak altına dayalı olduklarından, yatırımcılara hem kripto para birimlerinin sağladığı avantajları hem de altının geleneksel güvenliğini sunar. Altına dayalı bir tokenın nasıl çalıştığını, potansiyel avantajlarını ve dezavantajlarını inceleyelim.

By Ömer Moğultay