Yeni mouse: Rampage Smx-r44 6400 Dpı Siyah

Yeni mouse: Rampage Smx-r44 6400 Dpı Siyah
Rampage Smx-r44 6400 Dpı Siyah

Yeni bir mouse aldım arkadaşlar ürün markası Rampage ve Trendyol üzerinden "Sarfnet" satıcısından aldım. Benim aldığım mouse aşağıdaki:

Rampage SMX-R44 Makrolu 6400DPI RGB Ledli Oyuncu Mouse Siyah Fiyatı - Trendyol
Rampage Smx-r44 6400 Dpı Siyah Makrolu Rgb Ledli Gaming Oyuncu Mouse yorumlarını inceleyin, Trendyol’a özel indirimli fiyata satın alın.

Yanlış hatırlamıyorsam aldığım tarihte mouse fiyatı 382 TL civarıydı. Ükenin ekonomik durumu düşünüldüğünde şu an fiyatlar artmış olabilir. Satıcı indirim bekleyenlere genelde olumsuz yanıt vermiş ve gündemlerinde olmadığını söylemiş.

Kargo olarak, Sürat Kargo ile geldi. Açıkçası biraz gecikecek gibime gitti ama Pazar günü olmasına rağmen kargoyu bugün teslim ederek beni şaşırttılar. Kendilerine buradan teşekkür ediyorum.

Rampage Smx-r44 6400 Dpı mouse farklı renk seçenekleri ile satışta. Siyah rengi diğerlerine oranla biraz daha pahalı.

Farklı bir şey ararsanız aşağıdaki ürüne de göz atmanız faydalı olacaktır. Aşağıdaki ürün daha bir üst model mi tam olarak anlayamadım ama fiyat olarak biraz daha uygun. Benim aldığım model belki çok satıldığı için fiyatı artmış olabilir.

Rampage Smx-r47 X-jammer Usb Siyah Rgb Mouse Işıklı 7200 Dpi Gaming Mouse Oyuncu Mouse Makrolu Mouse Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Rampage Smx-r47 X-jammer Usb Siyah Rgb Mouse Işıklı 7200 Dpi Gaming Mouse Oyuncu Mouse Makrolu Mouse yorumlarını inceleyin, Trendyol’a özel indirimli fiyata satın alın.

Read more

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme)

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme)

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme), belirli ağır suçlar için öngörülmüş olan eski bir cezalandırma yöntemidir. Ancak, bu cezanın uygulanması oldukça karmaşık kurallara ve şartlara bağlıdır ve tarihsel olarak nadiren uygulanmıştır. İşte recm cezası hakkında bazı önemli bilgiler: Temel Prensipler ve Kurallar 1. Cezanın Dayandığı Temel Kaynaklar: Recm cezası,

By Ömer Moğultay