YouTube 4000 saat izlenmeye reklamlar dahil mi?

YouTube 4000 saat izlenmeye reklamlar dahil mi?
Photo by Alexander Shatov / Unsplash

Merhaba dostlar! Bugün nadir olarak yaptığım bir şey olarak ikinci yazımı yayınlıyorum. Başlıktan anlayacağınız gibi bu konu YouTube üzerinden reklamlar aracılığıyla gelir elde etmek isteyenleri ilgilendiriyor. Evet bir “internetten para nasıl kazanılır” yazısı.

YouTube politika değişikliğine giderek videolarından para kazanmak isteyen kanal sahiplerini zora sokacak bir adım attı. Artık para kazanma özelliğinin aktif olabilmesi için 1000 aboneye ve son 12 ay içerisinde 4000 saat izlenmeye ulaşmanız gerekiyor. Buraya kadar zaten bilinen şeyler peki YouTube üzerinden reklam vererek gelen izlenmeler bu 4000 saate dahil mi?

Hayır arkadaşlar, YouTube üzerinden reklam aracılığıyla gelen izlenmeler bizim ulaşmak istediğimiz 4000 saat sınırına katkıda bulunmuyor. Yani reklam izlenmeleri 4000 saate dahil değil.

Peki hangi videolar 4000 saate dahil değil?

  1. Ads reklam videoları
  2. Silinen videolar
  3. Gizli videolar
  4. Yaş sınırına takılan videolar

Read more

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme)

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme)

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme), belirli ağır suçlar için öngörülmüş olan eski bir cezalandırma yöntemidir. Ancak, bu cezanın uygulanması oldukça karmaşık kurallara ve şartlara bağlıdır ve tarihsel olarak nadiren uygulanmıştır. İşte recm cezası hakkında bazı önemli bilgiler: Temel Prensipler ve Kurallar 1. Cezanın Dayandığı Temel Kaynaklar: Recm cezası,

By Ömer Moğultay