Kategoriler
Bilgisayar ve İnternet

Youzify uyumlu BuddyPress temaları (En iyiler)

Bugün ki blog yazımız WordPress sitesinde BuddyPress ve Youzify eklentilerini birlikte kullanan kişileri ilgilendiriyor. Bu yine bir liste. Ücretli temalar listesi. Günlerce süren araştırmam ile edindiğim BuddyPress ve Youzify ile birlikte kullanabileceğiniz en iyi temaların bir listesi.

Youzify User Profile Plugin
Youzify User Profile Plugin

Arkadaşlar, özellikle iyi iş çıkarmak isteyenler, sitelerine hosting ve domain ödemelerinin dışında ekstra maliyetler çıkabileceğini hesap etmeliler. Mesela ben Youzify’in ücretli versiyonunu satın aldım. Fakat şu an için bir tema satın almayı düşünmüyorum. Bu birazda WordPress için yayınlanacak olan Yirmi Yirmi-İki varsayılan temasına bağlı olan bir durum. Gerçekten güzel bir tema ortaya çıkarsa yoluma onunla devam edeceğim. Ücretli temalar içerisinden en beğendiklerim ise şunlar (resimlere link koydum, temaya gitmek için resme tıkla):

1- Olympus – Social Networking WordPress Theme

Olympus – Social Networking WordPress Theme

2- OneCommunity – BuddyPress Membership Theme

OneCommunity – BuddyPress Membership Theme

3- KLEO – Pro Community Focused, Multi-Purpose BuddyPress Theme

KLEO – Pro Community Focused, Multi-Purpose BuddyPress Theme

Olympus temasını daha çok beğendim. Kendi yerleşik bir BuddyPress aramasına sahip buna dikkat edin. Birçok kişinin bu temayı kullandığına şahit oldum.

Temalar dolar olarak fiyatlandırılmış. Ortalama 500, 600 TL bandında oynuyor. Eğer maaşınızı dolar olarak almıyorsanız iyi düşünüp taşının. Amerikalılar bu konuda biraz daha şanslı, kur farkı yüzünden biz çok zarar ediyoruz ve fazla alternatife sahip değiliz.

Tema seçerken mobilde nasıl göründükleri ve işlevselliği dikkat etmemiz gereken bir başka konu. Muhakkak kendi telefonunuzdan sitelerin demolarını inceleyin.

Yazar Ömer Moğultay

Kim ki bize anlatır kendini? Hatırlatmıyorsa bir kişi kendini unuttu diye kınamamalı hiçbir kimseyi.

Bir cevap yazın