Bimcell hediye 30 gb internet hakkında

Bimcell hediye 30gb internet açıklaması ve aldığım hata mesajı hakkında

Ben bimcell hat kullanıyorum. Bugün telefonuma bimcell’den 30 gb hediye internetim olduğuna dair mesaj geldi. Önce gerçekten hediye internet mi yoksa bir tür abonelik olayı mı diye tereddüte düştüm. Sonra anladım ki gerçekten de hediye internet hem de 30 gb.

Şimdi bimcell 30 gb hediye internetimizi nasıl aktif edeceğimize geçelim. Bunun için “30GB” yazıp 5555’e kısa mesaj olarak yolluyoruz. Zaten gelen hediye internet mesajında da bunu açıklamış.

Bimcell hediye 30 gb internetimizi aktif etmek için kısa mesajımızı gönderdikten kısa bir süre sonra onay mesajı gelecektir, büyük ihtimalle. Neden büyük ihtimalle çünkü bende gelmedi. Birkaç sefer denedim. Her denememde hatalı kısa kod mesajını aldım.

Degerli Musterimiz, hatali kisa kod gonderdiniz. Dogru kisa kodlar icin lutfen web sitemizi ziyaret ediniz. B001

Peki hediye 30gb internet gerçek olmasına rağmen ben neden böyle hata mesajı alıp duruyorum. Üzücü gerçek kampanya şartlarında saklı; hediye interneti kullanabilmek için hattınızın ve telefonuzun 4,5g uyumlu olması gerekiyor. Malasef benim bimcell hattım 4,5g uyumlu fakat Asus telefonum değil. Ne yapalım? Kader, kısmet…

Güncelleme: Nasıl oldu bilmiyorum ama bimcell 30 gb hediye ben mesajı attıktan 5 gün sonra yani bugün hattıma tanımlandı.

Subscribe to VsBack-i

Don’t miss out on the latest issues. Sign up now to get access to the library of members-only issues.
jamie@example.com
Subscribe