Toplam kullanıcı sayımız: [kullanici_sayisi]

VsBack-i bilgi paylaşımı amacıyla oluşturulmuştur. İsteyen herkes kayıt olarak kendi içeriğini paylaşabilir.

Bu site bir genel blog’dur. Amacımız “Hayatı kolaylaştırmak.” olarak tanımlanabilir. Biz bu işe ilk olarak doğru bilginin ulaşılabilir olmasını sağlayarak başlayacağız. Umarım devamı gelir.

Sosyal ağların temel sorunu çok önemli fikirleri bir anda yaygınlaştırmaları ve bu bilgilerin okuyucuların kafalarında hiçbir iz bırakmadan birkaç gün içinde unutulup gitmeleridir. Halbuki bloglar öyle değildir. Kullanıcılar bloglar da yer alan içerikleri ihtiyaçları olduğu için özenle arayıp bulurlar.

  • Üye sayımız 1 milyon kişiye ulaşınca mağaza aktif olacaktır.
  • Reklam gelirleri üyelere indirim olarak yansıtılacaktır.
  • Üye sayımız her ikiye katlanışta bir kişiye tüm reklam geliri indirim olarak hediye edilecektir.
  • Mağazamızda cep telefonu ve otomobil gibi yalnızca belli ürün gruplarının satışı yapılacaktır.
  • Reklam geliri üyelere indirim olarak yansıtılırken sitemiz gelirini yaptığı satışlardan sağlayacaktır.

Gruplar

Üyelerimiz hiçbir ücret ödemeden gruplar oluşturabilir ve başkalarının oluşturduğu gruplara katılarak fikirlerini paylaşabilirler.

Blog yazarlığı

Sitemizde yer alan blog yazarlığı konumu ücretlidir ve takipçi sayınız en az 100 olmalıdır. Bu takipçi sayısına ulaşmadan lütfen blog yazarlığı ürününü almayınız çünkü onaylanmayacaktır.

Blog yazarlığı ayrıcalıkları

Blog yazarları, gruplarda yazanların dışında farklı olarak okundukça indirim kazanırlar. Bu görüntülenme için verilen bir hediyedir ve miktarı okunma miktarına bağlı olarak değişkenlik gösterir.


Aşağıda özel olarak ilgilenilmiş konuların listesi yer almakta. İsterseniz 16 Ton – Vicdan ve Serbest Piyasaya dair bir film” adlı belgesel tadındaki youtube videosunu da izleyebilirsiniz. Bol Şans ve Daha İyi Bir Hayat Dileğiyle!. İyi Günler…

Ömer Moğultay