1. VsBack-i.com “Hizmet Şartları” içerisinde “site” olarak anılabilir.
 2. Kazanılan TL’nin ödemesi garanti edilmez.
 3. Para kazanma durumu sitede istenildiği takdirde durdurulabilir. Miktarlarda değişiklik yapılabilir.
 4. Cüzdandaki miktarlarda değişiklik yapılabilir.
 5. Kullanıcılar yaptıkları yorumlardan ve yayınladıkları makalelerin içeriğinden kendileri sorumludur.
 6. VsBack-i bilgi paylaşımı amacıyla oluşturulmuştur. Bir içeriğin bilgi amaçlı sitede bulunması o düşüncede olduğumuzu göstermez.
 7. Her türlü anlaşmazlıkta son karar Ömer Moğultay’a aittir.
 8. Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve VsBack-i genel yorum kullarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir.
 9. Kullanıcıların gönderdiği makaleler genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve VsBack-i genel makale kullarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir.
 10. Sitede yer alan bilgiler ansiklopedik bilgiler olmayabilir veya konusunda uzman olmayan kişilerin görüşleri olabilir. Bunlara uyup uymamak kullanıcının kendi sorumluluğundadır.
 11. Hizmet şartlarında değişiklik yapabiliriz. Bu değişiklikleri takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.
 12. VsBack-i web sitesinin kullanan kişiler Hizmet Şartları’nı ve Gizlilik Politikası‘nı kabul etmiş demektir. Kabul etmeyenler siteyi kullanmamalıdır.

VsBack-i web sitesinde uygulanan şartlar, kurallar ve politikalar ile ilgili her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi iletişim sayfasındaki iletişim seçeneklerini kullanarak tarafıma iletebilirsiniz.