Bimcell’in uygulaması var mı?

Bimcell’in uygulaması var mı?
Photo by Rob Hampson / Unsplash

Bildiğiniz gibi her telefon operatörünün işlemlerinizi takip edeceğiniz bir uygulaması mevcut. Fakat konu Bimcell‘e gelince onun “Bimcell” adında bir uygulaması mevcut değil.

Bimcel mobil operatörü alt yapı olarak “Türk Telekom” alt yapısını kullandığı için işlemlerinizi “Türk Telekom Online İşlemler” uygulaması üzerinden takip etmeniz gerekir.

Güncelleme: “Bimcell Online İşlemler” uygulaması yayınlandı. Siz de bu uygulamayı indirerek Bimcell işlemlerinizi uygulama üzerinden takip edebilirsiniz. Yazıda bahsettiğim “Türk Telekom Online İşlemler” uygulaması da şu anda Bimcell işlemlerinizi gerçekleştirmenize izin veriyor fakat yarın ne olur orasını bilemiyoruz.

Bimcell hediyeleri

Ayrıca Bimcell kullanıcıları da “Sil Süpür” kampanyasından bu uygulama aracılığı ile faydalanabilirler. Yapmanız gereken tek şey uygulama mağazasından “Türk Telekom Online İşlemler” uygulamasını indirmek ve telefon numaranızı yazarak şifre talebinde bulunmak. Şifre telefonunuza kısa mesaj olarak gelecektir.

Bimcell uygulaması – Sil Süpür kampanya

Sil Süpür kampanyasından faydalanmanız için uygulamanın ekran görüntüsünü üst tarafa koydum. Resimde sağ üst kısımda bir hediye paketi var. Oraya tıklayıp açılan bölümde sil süpür yapmanız yeterli.

Read more

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme)

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme)

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme), belirli ağır suçlar için öngörülmüş olan eski bir cezalandırma yöntemidir. Ancak, bu cezanın uygulanması oldukça karmaşık kurallara ve şartlara bağlıdır ve tarihsel olarak nadiren uygulanmıştır. İşte recm cezası hakkında bazı önemli bilgiler: Temel Prensipler ve Kurallar 1. Cezanın Dayandığı Temel Kaynaklar: Recm cezası,

By Ömer Moğultay