Canva

Canva
Canva Worksuite

Canva, herhangi bir grafik tasarım becerisi gerektirmeden kullanıcıların profesyonel görünümlü afişler, broşürler, sosyal medya gönderileri, infografikler, sunumlar ve daha birçok tasarım projesi oluşturmasına olanak tanıyan bir görsel tasarım platformudur. Canva, kullanıcılara önceden tasarlanmış şablonlar, grafikler, fontlar ve resimler sunar, böylece kullanıcılar tasarım projelerini kolayca özelleştirebilirler. Ayrıca Canva, ekip çalışmasına izin vererek bir projeye birden fazla kişinin katılmasına olanak tanır. Canva, kullanıcıların web sitesi veya mobil uygulama üzerinden erişebildiği bir bulut tabanlı hizmettir. Canva'nın temel sürümü ücretsizdir, ancak kullanıcılar belirli ek özellikler için ücretli aboneliklere de sahip olabilirler.

Ücretlendirme

Canva, kullanıcıların ücretsiz olarak erişebileceği temel sürüm ve ücretli bir Pro sürümü sunar. Temel sürüm, kullanıcıların geniş bir şablon ve tasarım seçimi sunan temel araçları kullanmasına olanak tanır. Pro sürümü ise ek özellikler sunar ve kullanıcıların daha gelişmiş tasarım projeleri oluşturmasına izin verir.

Canva Pro aboneliği aylık veya yıllık olarak sunulur ve fiyatlandırma ülkelere ve para birimlerine göre değişebilir. Aylık plan, kullanıcılara aylık ödeme seçeneği sunarken, yıllık plan kullanıcılara yıllık olarak ödeme yapmalarını ve daha yüksek bir indirimden yararlanmalarını sağlar. Canva Pro aboneliği, kullanıcılara özellikle resimlerin arka planını temizleme, özel boyutlar, marka kiti oluşturma, premium şablonlara erişim ve daha birçok özellik sunar.

Subscribe to VsBack-i

Don’t miss out on the latest issues. Sign up now to get access to the library of members-only issues.
jamie@example.com
Subscribe