Enes Batur (biyografi)

Enes Batur (biyografi)
Enes Batur (mavi bere ile)

Enes Batur hakkındaki bu VsBack-i maddesi bir biyografi taslağıdır. Onun hakkında genel bilgiler içerir.

Tanınma nedeni

Enes Batur Sungurtekin, Türk YouTuber, oyuncu ve şarkıcıdır. Haziran 2021 itibarıyla Türkiye'nin en çok abonesi bulunan bireysel YouTube kanalının sahibidir. Eğlence, video günlüğü ve meydan okuma türü videolar çekmektedir.

Enes Batur
Türkiye’nin en büyük Youtube Kanalıyım. :=) Benim Hakkımda Detaylı Bilgi İçin : enes@enesbaturmedya.com

Kimdir?

Enes Batur Sungurtekin, 9 Nisan 1998 yılında Türkiye'nin başkenti Ankara'da dünyaya gelmiştir. Fatih Sungurtekin ve Arzu Sungurtekin çiftinin ilk çocuğudur. Enes Batur'un, Toygu Berat Sungurtekin ve Elis Bera Sungurtekin adında iki kardeşi daha vardır.

Enes Batur bir videosunda annesinin Malatyalı, babasının ise Adanalı olduğuna değinmiş kendisini ise Adanalı olarak nitelendirmiştir.

Enes Batur Sungurtekin

Öğrenim Hayatı

Antalya Bilim Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünde bir süre eğitim almış, YouTube kariyeri gelişince yüksek eğitimine Nişantaşı Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümünde devam etmiştir.

Enes Batur ve Ecenaz Üçer

Read more

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme)

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme)

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme), belirli ağır suçlar için öngörülmüş olan eski bir cezalandırma yöntemidir. Ancak, bu cezanın uygulanması oldukça karmaşık kurallara ve şartlara bağlıdır ve tarihsel olarak nadiren uygulanmıştır. İşte recm cezası hakkında bazı önemli bilgiler: Temel Prensipler ve Kurallar 1. Cezanın Dayandığı Temel Kaynaklar: Recm cezası,

By Ömer Moğultay