Kratos'un Yeni Macerası: God of War Ragnarok

Kratos'un Yeni Macerası: God of War Ragnarok
God of War Ragnarok

God of War: Ragnarok, Sony Santa Monica tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanacak olan bir aksiyon-macera video oyunudur. 2018 yılında çıkan God of War'ın devamı niteliğindedir ve PlayStation 5 ve PlayStation 4 platformları için piyasaya sürülecektir.

God of War: Ragnarok, Kuzey Mitolojisi'nde geçmektedir. Oyunun hikayesi, Tanrı Kratos ve oğlu Atreus'un, tanrıların final savaşı olan Ragnarok'u önlemek için çabalamalarını konu almaktadır. Oyunun hikayesi, God of War serisinin önceki oyunlarına kıyasla daha açık uçlu bir şekilde tasarlanmıştır ve oyuncuların seçimlerine göre farklı sonuçlar ortaya çıkabilir.

Oyun, God of War'ın kendine özgü savaş sistemiyle devam ediyor. Kratos ve Atreus, oyuncuların kontrolünde farklı silahlar ve büyüler kullanarak savaşıyorlar. Oyun, Kratos'un güçlü hamleleri ve Atreus'un okçuluk yetenekleri ile birleşen bir stratejik yaklaşım gerektiriyor.

God of War: Ragnarok, önceki oyunun grafik kalitesini ve atmosferik dünyasını koruyor. Oyunun görselleri, PlayStation 5'in gücünden tam olarak yararlanıyor ve oyunculara gerçekçi bir Kuzey Mitolojisi dünyası sunuyor.

God of War: Ragnarok, hem God of War hayranları hem de yeni oyuncular için heyecan verici bir macera sunuyor. Sony Santa Monica, oyunun önceki sürümüyle olan bağlantısını ve yeni karakterleriyle birlikte, oyuncuları beklenmedik sürprizlerle de karşılayacağını söylüyor. Oyun, 2022 yılında piyasaya sürüleceği planlanıyor ve PlayStation 5 ve PlayStation 4 platformlarında oynanabilir olacak.

Subscribe to VsBack-i

Don’t miss out on the latest issues. Sign up now to get access to the library of members-only issues.
jamie@example.com
Subscribe