Money2To

Money2To
Money2To: Dünyanın yeni rezerv parası

Yeni bir blog açtım. Burada: Money2To.com

Bu yeni blog ne işe yarayacak zaten seni bir bloğun var diyenleri duyuyor gibiyim. Bu bloğa elime geçen banknotların seri numaralarını yazacağım. Evet, bu benim yeni hobim.

Tüm bu seri numaralara sahip banknotlar insanların elinde dolaşacak. Sonra bu seri numaralara hediye vereceğim. Yani belli seri numaralara bir tür bakiye yüklemesi yapacağım. Daha sonra bu miktar istediğim seviyeye gelince nakit olarak benden alabilecekler.

Dediğim gibi bu artık benim yeni hobim. Aklımı bu tür işlerle meşgul etmeliyim ki bir aklım olsun ve yerinde dursun. Yoksa kafayı sıyıracağım arkadaş.

Bu blog bir banknot seri numarası arama motoru gibi hizmet verecek. Anlayacağınız insanlar gelip ellerine geçen banknotlarda hediye var mı diye site üzerinden kontrol edecekler. Böylece bloğa ziyaretçi çekmiş olacağım. Yani şimdilik düşüncem bu yönde. (Bunların hepsi düşünce ileride ne olacağını yalnız Allah bilir.) Üstelik bu şekilde insanlar banknotları ellerinde tutacaklar ve Türk Lirasının değeri artmış olacak. Eğer düşüncemi gerçekleştirebilirsem vatana millete yararlı bir işte yapmış olacağım. Çünkü bu proje yurtdışına yayılırsa Türk Lirasının değeri katlanarak artacaktır. Şimdi size söyleyeceğim şey komik gelecek ama belki dolar yerine dünyanın yeni rezerv parası Türk Lirası olabilir. Ne dersiniz?

Ben bile güldüm...

Yakında bir form ekleyeceğim, bu form yardımı ile başkaları da siteye eklenmesi için banknot seri numarası gönderebilecek. Böylece hediye şansı kazanacak.

Read more

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme)

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme)

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme), belirli ağır suçlar için öngörülmüş olan eski bir cezalandırma yöntemidir. Ancak, bu cezanın uygulanması oldukça karmaşık kurallara ve şartlara bağlıdır ve tarihsel olarak nadiren uygulanmıştır. İşte recm cezası hakkında bazı önemli bilgiler: Temel Prensipler ve Kurallar 1. Cezanın Dayandığı Temel Kaynaklar: Recm cezası,

By Ömer Moğultay