PancakeSwap: "Giriş tokeni aktarılamaz" ne demek?

PancakeSwap: "Giriş tokeni aktarılamaz" ne demek?
PancakeSwap ekran görüntüsü

PancakeSwap, bir merkezi olmayan borsa (DEX) olarak işlev gören ve Binance Smart Chain (BSC) üzerinde çalışan bir kripto para birimi borsasıdır. PancakeSwap, kullanıcıların BSC üzerindeki belirli tokenleri takas etmelerine ve bunları diğer kullanıcılarla paylaşmalarına olanak tanır.

Giriş tokeni aktarılamaz hatası PancakeSwap üzerinde en çok karşılaşılan sorunlardan biridir. Eğer sizde bu hata ile karşılaşırsanız aşağıdaki çözüm yollarını deneyebilirsiniz.

  • PancakeSwap sitesine bağlantı kurduğunuzda cüzdanınızda swap etmeyi düşündüğünüzden %30 daha fazla token bulundurduğunuzdan emin olun. Mesela önceki denemiş olduğunuzdan daha az bir miktar swap etmeyi düşünebilirsiniz. Ya da mümkün olan en çok miktarı satmak istiyorsanız o zaman da %70 veya %69'u deneyebilirsiniz.

Bu hata ile karşılaşmanızın başka bir nedeni ise token çıkartan kuruluşun kötü niyetli olmasıdır. Kuruluş swap işlemini askıya alabilir ya da sadece seçilen cüzdan adresleri için satış işlemini mümkün kılabilir.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz nedenden ötürü herhangi bir dolandırıcılık faaliyetine maruz kalmamak için her zaman kendi araştırmanızı kendiniz yapın. Swap etmeye çalıştığınız token bir airdroptan geliyorsa büyük ihtimal dolandırıcılık faaliyetidir.

Subscribe to VsBack-i

Don’t miss out on the latest issues. Sign up now to get access to the library of members-only issues.
jamie@example.com
Subscribe