Source: Ghost blog için yeni varsayılan tema

Source: Ghost blog için yeni varsayılan tema
Source: Ghost blog için yeni varsayılan tema

Her yeni Ghost kurulumunda paketlenen yeni varsayılan tema olan Source adında yepyeni bir temayı yayınladık .

Source, modern yayınlara ve haber bültenlerine uygun, temiz, işlevsel bir tasarımı temsil eder. Basit düzen ve stil seçenekleriyle birlikte gelir; böylece tek bir kod satırı yazmanıza gerek kalmadan, markanıza mükemmel şekilde uyan özel bir siteyi hızlı bir şekilde başlatabilirsiniz.

Vurgu Düzeni
Dergi Düzeni
Açılış Sayfası Düzeni

Source temasıyla hedefimiz, yeni yayıncıların Ghost'a başlamasını mümkün olduğunca basit hale getirerek, onlara gördüğümüz en yaygın kullanım durumlarını kapsayan çeşitli tasarım ayarlarına kolay erişim sağlamaktı.

Ghost'un önceki varsayılan teması Casper hala mevcuttur ve Ghost Marketplace'ten kurulabilir.


Source, tüm yeni Ghost kurulumlarına otomatik olarak dahil edilir. Zaten bir Ghost siteniz varsa ve denemek istiyorsanız Source doğrudan Ghost Marketplace'ten kurulabilir .

Read more

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme)

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme)

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme), belirli ağır suçlar için öngörülmüş olan eski bir cezalandırma yöntemidir. Ancak, bu cezanın uygulanması oldukça karmaşık kurallara ve şartlara bağlıdır ve tarihsel olarak nadiren uygulanmıştır. İşte recm cezası hakkında bazı önemli bilgiler: Temel Prensipler ve Kurallar 1. Cezanın Dayandığı Temel Kaynaklar: Recm cezası,

By Ömer Moğultay