ColibriSM ile Twitter benzeri site yapmak

ColibriSM ile Twitter benzeri site yapmak
Su altında bir dalgıç

Yaklaşık iki ay önce aşağıda bağlantısını verdiğim scripti satın aldım. Bu PHP ile kodlanmış script bir sosyal ağ yapmak isteyenlere önerebileceğim şimdi kadar gördüğüm en kaliteli işlerden bir tanesi.

ColibriSM - The Ultimate Social Network PHP Script
All relevant information about updates and other events, we will publish on this Telegram channel: https://t.me/colibrism_script With ColibriSM script you can create a powerful and unique soci…

CodeCanyon üzerinde 49$ fiyat etiketi ile satılıyor. Fakat alıp kurmakla işiniz bitmiyor. Yani sonuçta bir sosyal ağ olması için üyelere ihtiyacımız var. Asıl mesele bundan sonra başlıyor. Evet siteye şimdiye kadar hiç kimse kayıt olmadı. Sadece benim yönlendirmelerim ile tanıdık bir iki kişi. Onlarda sadece üye olmak için siteye uğradılar. Bir daha da girdiklerini sanmıyorum.

Aslında script oldukça güzel çalışıyor fakat ben Next.js olmasını tercih ederdim ve MySQL yerine Firebase olması işime gelirdi doğrusu. Çünkü şuan cebimden her ay 200TL civarı bir para hiç kullanılmayan bir site için çıkıyor. Sadece o da değil. Bir de işlerin büyüdüğünü düşünün maliyetler bir anda inanılmaz ölçüde artacaktır.

Ama sanırım bir süre daha bekleyeceğim bakalım neler olacak. Tuti Hub için işler nasıl yürüyecek. Burada bloğun üst menüsüne bir bağlantı ekledim. Ziyaret edip bir göz atmak isteyenler için.

Güncelleme: Siteyi kapattım arkadaşlar. Hiç üye olan veya siteyi kullanma zahmetine giren olmadı. Domain şuan token tanıtım sitesine yönleniyor.

Bu scriptin özellikleri arasında bulunan benim de beğendiğim şey cüzdan özelliği ve kullanıcıların site üzerinden kendi reklamlarını verebiliyor olmalarıydı.

Read more

Patojen

Patojen

Patojen, insanlarda, hayvanlarda veya bitkilerde hastalığa neden olan herhangi bir mikroorganizma veya maddedir. Patojenler, vücudun doğal savunma mekanizmalarını aşarak enfeksiyona ve hastalığa yol açabilirler. Bu mikroorganizmalar genellikle bakteriler, virüsler, mantarlar, parazitler ve prionlar olarak sınıflandırılır. Patojen Türleri 1. Bakteriler Bakteriler, tek hücreli prokaryotik mikroorganizmalardır. Çeşitli şekillerde ve boyutlarda olabilirler. Bazı

By Ömer Moğultay
Altına Dayalı Token: Artıları ve Eksileri

Altına Dayalı Token: Artıları ve Eksileri

Kripto para dünyasında yeni bir trend olarak ortaya çıkan altına dayalı tokenlar, fiziksel altının dijital versiyonunu temsil eder. Bu tokenlar, bir varlık olarak altına dayalı olduklarından, yatırımcılara hem kripto para birimlerinin sağladığı avantajları hem de altının geleneksel güvenliğini sunar. Altına dayalı bir tokenın nasıl çalıştığını, potansiyel avantajlarını ve dezavantajlarını inceleyelim.

By Ömer Moğultay