Papara Hayalet sanal kart

Papara Hayalet sanal kart
Photo by Timon Studler / Unsplash

Papara’nın çıkarmış olduğu yeni sanal kart. Bu kart deyim yerinde ise tek kullanımlık ve kendini imha etmek gibi bir özelliği var.

Papara hayalet sanal kartın geliştirilme nedeni kullanıcıların sanal kart bilgilerinin izinsiz olarak kullanılmasının önüne geçmek. Çünkü alış veriş yaptığınız e-ticaret siteleri bazen sizin izninize gerek duymadan kart bilgilerinizi kaydedebiliyor. Ya da siz bir dikkatsizlik sonucu bu izni vermiş olabiliyorsunuz. İşte Papara hayalet sanal kart ile tüm bu karışıklığı bir kenara bırakabilirsiniz.

Hayalet sanal kart’ınızı Papara uygulamanız üzerinden kart ücreti ödemeden (her ay oluşturulan ilk hayalet sanal kart ücretsiz) rahatlıkla oluşturup kullanabilirsiniz.

Not: Unutmayın ki bu tek kullanımlık sanal kart Netflix ve Spotify gibi abonelikler için uygun değildir.

Eğer Papara hayalet sanal kart Papara uygulamanız üzerinde gözükmüyor ise sizde benim yaptığım gibi uygulamayı güncelleyin.

Read more

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme)

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme)

Yahudi hukukunda (Halakha), recm cezası (taşlanarak öldürme), belirli ağır suçlar için öngörülmüş olan eski bir cezalandırma yöntemidir. Ancak, bu cezanın uygulanması oldukça karmaşık kurallara ve şartlara bağlıdır ve tarihsel olarak nadiren uygulanmıştır. İşte recm cezası hakkında bazı önemli bilgiler: Temel Prensipler ve Kurallar 1. Cezanın Dayandığı Temel Kaynaklar: Recm cezası,

By Ömer Moğultay