Tuti Hub (token)

Tuti Hub (token)
Photo by Shubham Dhage / Unsplash

Tuti Hub ya da kısaca TUTİ, Solana ağında yer alan bir token.

İlk oluşturulma BSC ağında 24 Kasım 2022 (Nov-24-2022 04:37:48 AM +UTC) tarihinde gerçekleşmiştir. 14 Temmuz 2023 tarihinde Solana ağına geçiş yapılmıştır. Toplam arzı 480 trilyon olan TUTİ token insan başına hisse senedi olarak düşünüldü. Dünya nüfusu 2100 yılına kadar 12 milyar olacağı düşünüldüğünde kişi başına düşen TUTİ miktarı yaklaşık 40.000 adettir.

Tuti projelerinde yer almak isteyen kişiler bu tokeni alabilirler. Tuti denildiği gibi insan yani kişi başı düşünüldüğü için kullanıcı miktarı çoğaldıkça piyasaya sürülen miktar çoğalacaktır. 2100 yılına kadar tüm tokenlerin dağıtıma çıkarılması planlanıyor.

Aşağıdaki butona tıklayarak Raydium üzerinden USDC karşılığında TUTİ satın alabilirsiniz.

VsBack-i.com ve Tuti Hub

Tuti Hub'u desteklemek için ilk projelerden olan VsBack-i.com web sitesi bir haber sitesi olarak konumlanacak.

Diğer Sosyal Mecralar

Tiktok, YouTube hesapları oluşturulacak, buradan elde edilen gelir Tuti Hub'un insanlar tarafından daha fazla kullanılması için teşvik aracı olarak kullanılacaktır.

Telegram

Tuti Hub projesinde satıma çıkarılan token adedini yani borsalarda kullanılabilecek miktarı Telegram gerçek kullanıcı sayısı belirleyecektir. Tuti Hub Telegram kanalının her bir abonesi için 40 bin adet Tuti token satışa çıkarılacaktır.

Bağlantılar:

Tuti Hub (TUTİ) fiyatı nasıl hesaplanır?
Bir süre önce token çıkardım. Detaylı açıklama işte burada: Tuti Hub Bu tokenin fiyatı nasıl hesaplanır. Biz alınan tokenler karşılığında gram altın satın alıyoruz demiştik. Buraya kadar herşey tamam. Toplam TUTİ miktarı 480 Trilyon olduğuda bilinen bir gerçek. Tokenlerin fiyatı işte toplam miktard…